RANKING ROCZNY UCZNIÓW ROK SZKOLNY 2015/2016
KLASA 3
Tarnawska Kamila 5,89
Rudziński Miłosz 5,89
Wołoszyn Antoni 5,56
Guzińska Julia 5,50
Lejczak Jakub 5,50
Seń Aleksandra 5,44
Naszkiewicz Michał 5,39
Bac Adam 5,33
Junka Katarzyna 5,28
Staszczyszyn Daniel 5,22
Wilisowski Sebastian 5,22
Rak Sebastian 5,17
Nowak Dominika 5,11
Bednarski Bartosz 5,11
Młot Katarzyna 5,06
Rubczyński Marcin 5,00
Marczakiewicz Adriana 4,94
Siemiginowski Maciej 4,94
Szyszka Paweł 4,94
Opic Magdalena 4,94
Janiec Martyna 4,94
Kownacka Kamila 4,89
Knihinnicka Karolina 4,89
Lipińska Katarzyna 4,89
Wojnarowicz Daria 4,83
Orlik Maciej 4,83
Solorz Karolina 4,83
Gisal Marcel 4,83
Szymczyna Aleksandra 4,78
Szymańska Karolina 4,78


KLASA 2
Krawiec Kamila 5,40
Kwaśnik Anita 5,40
Piekarz Martyna 5,20
Dąbrowa Marta 5,13
Gałązka Bartosz 5,13
Lang Robert 5,07
Sagan Marcin  5,07
Skoumal Jan 5,07
Siwiec Agata 5,00
Zwolińska Agnieszka 5,00
Matusz Maciej 5,00
Ganczarska Aleksandra 4,93
Haładus Dominika 4,93
Bykowska Marta 4,93
Stein Natalia 4,93
Kasperek Dominika 4,87
Chmura Kinga 4,87
Mazurkiewicz Oliwia 4,87
Gomułka Kamila 4,80
Kościelny Sandra 4,80
Skalik Kinga 4,80
Sołtys Karolina 4,80

KLASA 1
Cichawa Kamila 5,60
Kobylańska Klaudia 5,53
Krawiec Agnieszka 5,50
Piekarz Paulina 5,47
Gniatkowska Roksana 5,47
Kamieńczyk Kamila 5,40
Ganczarska Natalia 5,33
Liphardt Kalina 5,27
Nizio Andrzej 5,27
Olszowy Monika 5,27
Kobeluch Aleksandra 5,20
Lejczak Anna 5,20
Dąbrowa Karolina 5,13
Hipnarowicz Dominik 5,13
Raczkowski Michał 5,13
Gawłowski Mateusz 5,07
Majcher Julia 5,07
Tyburczy Karolina 5,00
Bąk Julia 5,00
Jabłońska Anna 5,00
Artymiak Maria 4,93
Idzi Michalina 4,93
Kopczacka Aleksandra 4,93
Rostowska Julia 4,93
Bajor Michalina 4,93
Chojdys Michał 4,87
Tomis Kacper 4,87
Gorczyńska Gracjana 4,87
Kozibroda Aleksandra 4,87
Mielnik Jakub 4,80
Ryfiak Dominika 4,80
Wiciak Błażej 4,80


RANKING ŚRÓDROCZNY UCZNIÓW ROK SZKOLNY 2015/2016

KLASA 3
Nowak Dominika wzorowe 5,07
Tarnawska Kamila wzorowe 5,79
Rudziński Miłosz wzorowe 5,64
Wołoszyn Antoni wzorowe 5,34
Lejczak Jakub wzorowe 5,21
Staszczyszyn Daniel wzorowe 5,07
Rak Sebastian wzorowe 5,07
Bac Adam wzorowe 5,00
Guzińska Julia wzorowe 5,00
Junka Katarzyna wzorowe 5,00
Wilisowski Sebastian wzorowe 5,00
Naszkiewicz Michał wzorowe 4,93
Seń Aleksandra wzorowe 4,93
Młot Katarzyna wzorowe 4,86
Semiginowski Maciej wzorowe 4,80

KLASA 2
Krawiec Kamila wzorowe 5,44
Zwolińska Agnieszka wzorowe 5,14
Lang Robert wzorowe 5,00
Sagan Marcin wzorowe 5,00
Gałązka Bartosz wzorowe 5,00
Kwaśnik Anita wzorowe 5,00
Skoumal Jan wzorowe 4,95
Sobków Agnieszka wzorowe 4,95
Dąbrowa Marta wzorowe 4,92
Ganczarska Aleksandra wzorowe 4,89
Skalik Kinga wzorowe 4,87
Matusz Maciek wzorowe 4,80

KLASA 1
Cichawa Kamila wzorowe 5,53
Kobylańska Klaudia wzorowe 5,40
Piekarz Paulina wzorowe 5,33
Liphardt Kalina wzorowe 5,20
Krawiec Agnieszka wzorowe 5,14
Dąbrowa Karolina wzorowe 5,13
Kamieńczyk Kamila wzorowe 5,07
Ganczarska Natalia wzorowe 5,07
Hipnarowicz Dominik wzorowe 5,07
Gniatkowska Roksana wzorowe 5,07
Lejczak Anna wzorowe 5,07
Olszowy Monika wzorowe 5,07
Kobeluch Aleksandra wzorowe 5,00
Nizio Andrzej wzorowe 5,00
Idzi Michalina wzorowe 4,87
Kopczacka Aleksandra wzorowe 4,87
Tyburczy Karolina wzorowe 4,87
Bąk Julia wzorowe 4,87
Artymiak Maria wzorowe 4,80
Jabłońska Anna wzorowe 4,80

RANKING UCZNIÓW ROK SZKOLNY 2014/ 2015
> ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

KLASA 3
Uczeń Ocena z zachowania Średnia
Kozłowska Natalia wzorowe 5,72
Hamerla Anna wzorowe 5,67
Bartusik Maciej wzorowe 5,61
Trynda Bartosz wzorowe 5,44
Sieradzka Aleksandra wzorowe 5,33
Świercz Alicja wzorowe 5,33
Rzym Katarzyna wzorowe 5,22
Ziółko Julita wzorowe 5,22
Kapij Aleksandra wzorowe 5,22
Biernacki Bartłomiej wzorowe 5,17
Kownacki Tomasz wzorowe 5,17
Kozakiewicz Malwina wzorowe 5,17
Siudmak Krystyna wzorowe 5,11
Kopczyńska Karolina wzorowe 5,06
Chudy Laura wzorowe 5,06
Indziniak Marta wzorowe 4,89
Kawa Natalia wzorowe 4,83
Zdeb Natalia wzorowe 4,83
Lichosik Weronika wzorowe 4,78
Wójcik Filip wzorowe 4,78
Gireń Jakub bardzo dobre 4,78
Waliduda Michał wzorowe 4,78
Józefowska Karolina wzorowe 4,78

KLASA 2
Uczeń Ocena z zachowania Średnia
Tarnawska Kamila wzorowe 5,80
Rudziński Miłosz wzorowe 5,73
Łakomy Katarzyna wzorowe 5,64
Lejczak Jakub wzorowe 5,33
Guzińska Julia wzorowe 5,33
Rak Sebastian wzorowe 5,27
Wołoszyn Antoni wzorowe 5,27
Naszkiewicz Michał wzorowe 5,07
Seń Aleksandra wzorowe 5,07
Staszczyszyn Daniel wzorowe 5,07
Junka Katarzyna wzorowe 5,07
Siemiginowski Maciej wzorowe 5,00
Bac Adam wzorowe 5,00
Młot Katarzyna wzorowe 5,00
Szymańska Karolina wzorowe 4,93
Wilisowski Sebastian wzorowe 4,93
Rubczyński Marcin wzorowe 4,87
Bednarski Bartosz wzorowe 4,87
Nowak Dominika wzorowe 4,80

KLASA 1
Uczeń Ocena z zachowania Średnia
Krawiec Kamila wzorowe 5,40
Siwiec Agata bardzo dobre 5,20
Sobków Agnieszka wzorowe 5,14
Zwolińska Agnieszka wzorowe 5,13
Bykowska Marta wzorowe 5,13
Gałązka Bartosz wzorowe 5,13
Skoumal Jan wzorowe 5,07
Lang Robert wzorowe 5,07
Dąbrowa Marta wzorowe 5,00
Kubis Szymon wzorowe 5,00
Matusz Maciej wzorowe 5,00
Ganczarska Aleksandra wzorowe 4,93
Haładus Dominika wzorowe 4,93
Piekarz Martyna wzorowe 4,93
Stein Natalia wzorowe 4,93
Sagan Marcin bardzo dobre 4,87
Kasperek Dominika wzorowe 4,87
Kwaśnik Anita wzorowe 4,87
Mazurkiewicz Oliwia wzorowe 4,87
Chmura Kinga wzorowe 4,87
Maleńczyk Anna wzorowe 4,80
Skalik Kinga wzorowe 4,80


 
 
 

strona Gimnazjum Głubczyce - Facebook